Пізнай самого себе, - говорили давні, - і ти пізнаєш Всесвіт.

Інна Стремідло, психолог онлайн.

Доброго дня! Я – Інна Стремидло, практикуючий психолог онлайн.

Я допомагаю людям, які відчувають незадоволення своїм життям, своїми відносинами або своїми почуттями, досягти душевної рівноваги. Зрозуміти причини своїх проблем і знайти вірне рішення.

Послуги ——

Illustration

Психотерапіяонлайн

Illustration

Короткострокове консультування(від 5 до 20 занять)

Illustration

Психоаналітична психотерапія(від 20 сесій)

Illustration

Системні
розміщення

—— Часто задавані питання

 • Які переваги я можу очікувати від роботи з психологом?

  Робота з психологом допомагає покращити якість життя багатьох людей. Це значний крок до того, щоб почати піклуватися про своє психічне здоров'я і побудувати те життя, про яке ви мріяли. Ви відкриваєте у собі внутрішні ресурси, які допомагають досягати мети. Ви змінюєте ставлення до багатьох речей. Завдяки цьому ви відчуваєте внутрішню свободу.

 • Як працює психоаналітик?

  Психоаналітик працює виключно словом. Психоаналіз відрізняється від інших методів саме взаємини між аналітиком та пацієнтом. Клієнт досліджує себе за прямої участі психоаналітика. Аналітик допомагає розібратися у причинах, що допомагає переосмислити ситуацію, поглянути на неї по-новому. Це допомагає змінити ставлення до проблеми та, відповідно, знайти вихід.

 • З якими проблемами можна звертатися до психоаналітика?

  Робота психоаналітика полягає у допомозі людині побачити та зрозуміти власні фантазії, думки та несвідомі переконання, що керують його життям.
  До аналітика можна звертатися з будь-якими проблемами: труднощі у сімейних стосунках, кар'єрі, стосунки між батьками та дітьми, низька самооцінка, фобії, панічні атаки, соматичні порушення, емоційні розлади, депресії, пошук сенсу життя. В результаті психоаналітичної роботи людина усвідомлює свої сильні та слабкі сторони, пізнає себе, бачить нові можливості та ресурси. Разом із психоаналітиком він може опрацювати будь-які життєві ситуації, відчути полегшення та знайти подальший шлях розвитку для себе.

 • Чим відрізняється консультування від терапії? 

  На консультації терапевт бере активнішу участь у розмові. Задає запитання. Консультація проводиться на вирішення якогось одного питання і займає, зазвичай, кілька зустрічей, після яких клієнт знаходить собі рішення.
  Психотерапія – це набагато триваліший процес, під час якого відбувається глибше дослідження себе клієнтом. Завдання терапевта – створити цього процесу відповідну атмосферу, щоб відбулося лікування.
  У будь-якому випадку спілкування між аналітиком та клієнтом завжди починається з консультування.

 • Як відбувається сеанс у психоаналітика?

  Час зустрічі – 50 хвилин. Зустрічі відбуваються 1-2 рази на тиждень, залежно від глибини проблеми. Психоаналітична терапія – це так звана «розмовна» терапія, тобто між аналітиком і клієнтом відбувається спілкування. Правило психоаналізу говорить: говорити те, що спадає на думку. Також аналітик може ставити питання і давати інтерпретації, тобто пояснювати можливі причини того, що відбувається.

«Ми не бачимо речі такими, якими вони є, ми бачимо речі такими, якими ми є».

Рей Гофорт

Блог

Я - ПСИХОАНАЛИТИК- Инна Стремидло

Почуття провини того, хто вижив

Блог
28 Вересня 2022

Цей термін було введено у 1960-х роках німецько-американським психіатром та психоаналітиком Вільямом Г. Нідерландом.

Читати далі →

Що зі мною таке?

Мій рід -моя сила

Блог
19 Липня 2022

На глибокому несвідомому рівні ми " вплетені " у сім'ю як рокове співтовариство, де діють сили, що з наших відносин із батьками, братами і сестрами, бабусями і дідусями, дядьками і тітками.

Читати далі →

Навіщо йти до психолога?

Навіщо йти до психолога?

Блог
23 Березня 2020

У нас поки що не дуже прийнято звертатися за допомогою до психолога. Набагато звичніше зателефонувати подрузі, перетерпіти, мовляв, саме пройде чи напитися.

Читати далі →

Стремидло Інна Віталіївнапсихолог-психоаналітик онлайн.


Якщо я не відповідаю на ваше повідомлення чи дзвінок – у мене консультація. Після закінчення роботи обов'язково зв'яжуся з вами у зручному для вас форматі.

2021©Всі права захищені Inna Stremidlo. Політика Конфіденційності →

Illustration