Illustration

Мій рід -моя сила

Блог
19 Липня 2022

..На глибокому несвідомому рівні ми "вплетені" в свою сім'ю як фатальне співтовариство, де діють сили, що виникають з наших стосунків з батьками, братами та сестрами, бабусями та дідусями, дядьками та тітками.
Ми живемо всередині великої душі, що охоплює всіх членів сім'ї. Метод сімейної розстановки дає нам можливість відчути, наскільки ми любимо своїх батьків, побачити, як ми служимо своїм сім'ям, і часто несвідомо намагаємось у власному житті компенсувати провину чи нещастя батьків чи родичів із попередніх поколінь.⠀Іноді ми навіть готові зайняти місце трагічноабо рано померлих членів сім'ї, компенсувати важкі втрати. Тому часом ми живемо не тим життям, яке обираємо самі, і відчуваємо себе чужими самим собі, а дехто навіть відчуває прагнення до передчасної смерті.⠀Існує якийсь базовий порядок, всередині якого всі члени сім'ї почуваються добре, і існують шляхи, що дозволяють знайти цей порядок і зайняти в ньому відповідне місце.⠀У сімейних розстановках образи сім'ї відтворюються за допомогою обраних представників. При цьому виникає поле, всередині якого представники відчувають почуття та займають позиції тих людей, якихвони представляють. За допомогою зміни позиції це поле може перетворюватися, що переживається людиною як зцілення.

Читати інші статті

Illustration

Сиблінгові відносини

Блог
02 Червня 2020

Сиблінги (від англ. siblings) - це діти одних батьків. Формування сиблінгових взаємин починається з появою в сім'ї другої дитини.

Illustration

Почуття провини

Блог
18 Травня 2020

Кожній людині, і дорослій, і дитині, знайоме ПОЧУТТЯ ВИНИ. Не дуже приємне відчуття. Навіщо воно нам?

Illustration

Я – ПСИХОАНАЛІТИК

Блог
21 Квітня 2020

У моїй професії мені подобається СПІЛКУВАННЯ. Спілкування з людьми. Мені подобається бачити, наскільки всі люди різні, але в той же час як ми всі схожі.

Illustration

Навіщо йти до психолога?

Блог
23 Березня 2020

У нас поки що не дуже прийнято звертатися за допомогою до психолога. Набагато звичніше зателефонувати подрузі, перетерпіти, мовляв, саме пройде чи напитися.

Illustration

Що зі мною таке?

Блог
11 Березня 2020

Що ж зі мною таке?" - хочуть знати багато пацієнтів, яким, незважаючи на нескінченні походи по лікарях, так і не стає краще. . Дивно, але виявляється, що за

Illustration

Зустріч із собою...

Блог
28 Лютого 2020

Після 40 багато хто починає задаватися питаннями: Навіщо я живу? У чому сенс мого життя? І чи взагалі моє те життя, яким я живу?

Illustration

Вийти із зони комфорту

Блог
05 Лютого 2020

Що це означає? Зараз це дуже популярний вираз. Хтось розуміє це як те, що потрібно вийти зі стану, коли тобі добре.

Illustration

Все буде не так, як ми вирішимо. Все буде тоді,
коли ми зважимося.

Блог
27 Січня 2020

Ми самі – причина того, що відбувається у нашому житті. Отже, в наших силах щось змінити. Головне – не замикатися у собі, а шукати рішення. .

2021©Всі права захищені Inna Stremidlo. Політика Конфіденційності →

Illustration